KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 7607208
nr 760 7208
Anders Zorn
(1860-1920), Sverige
Etsning, Anders Zorn (1860-1920), " Mot strömmen", signerad. 11, 5x16, 5 Hjert&Hjert 289
Utrop:
2.500 kr
Såld:
3.700 kr
måndag 28 maj 2012
2.200 kr
2.600 kr
2.600 kr
3.000 kr
3.400 kr
ledande budet*
- Klassiska
Anders Zorn
Läs mer om Anders Zorn